Fabryka Wody oficjalnym Partnerem Świtu

Z ogromną radością ogłaszamy nawiązanie współpracy z Fabryką Wody – jednym z najnowocześniejszych kompleksów rekreacyjnych w Polsce. Umowa została podpisana na 12 miesięcy i otwiera przed naszym klubem zupełnie nowe możliwości.
Zawodnicy pierwszej drużyny będą mieli możliwość korzystania ze stref basenowych oraz saunarium. Klub zyska natomiast przestrzeń do promowania swojej działalności na nośnikach TV na terenie Fabryki Wody, a także możliwość organizacji wydarzeń klubowych – od prezentacji drużyny przed sezonem po spotkania z klubami partnerskimi.
Witamy Fabryka Wody w rodzinie Świtu. Razem budujemy coś więcej niż klub ????

Akademia: Nabór do zespołu rezerw

Zapraszamy ambitnych zawodników z roczników 2006-2009 na oficjalny TEST MECZ do zespołu Rezerw Keeza IV-liga!
Podążaj drogą: Szpalera, Dziuniaka, Maszało, Zania i walcz jak Oni o debiuty na poziomie 2ligi ????
To Twoja szansa, aby pokazać swoje umiejętności i dołączyć do drużyny występującej na poziomie 4ligi ZZPN.
Walcz o marzenia w strukturach 2-ligowego klubu!
━━━━━━━━━━━━━━━
???? Wtorek, 16 czerwiec
⏰ 19:00
???? Szczecin, ul. Witkiewicza
???? Trener: Tomasz Brzozowski ☎️ 533 838 489
━━━━━━━━━━━━━━━
???? Nie zwlekaj – zrób kolejny krok w swojej piłkarskiej przygodzie!
⚽️ Widzimy się na boisku!

Akademia: Młodzik D2 z awansem!

W dniu dzisiejszym zespół Młodzika (2014) remisując z mocnym Progresem, uzyskał awans do najwyższej klasy rozgrywek Ligi Wojewódzkiej ZZPN. Świt został mistrzem ligi w bardzo dobrym stylu, na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek, uzyskując w dziewięciu wiosennych spotkaniach aż 25 punktów przy bilansie bramek 45-14.
????MłodziK D2
Świt Szczecin – Progres Warszewo 0:0 (0:0)
Gratulacje Świtowcy – zasłużony awans ????????????

2. Liga: Plan przygotowań do nowego sezonu

Świtowcy do treningów drużynowych powrócą 22 czerwca, i w pierwszych tygodniach zmierzą się w Opalenicy z ekstraklasowym GKSem Katowice, a następnie z I-ligową Miedzią Legnica. Czekają nas także gry kontrolne z Flotą Świnoujście, Kluczevią oraz Błękitnymi Stargard.
Istotnym elementem przygotowań podopiecznych trenera Marcina Sasala będzie także zgrupowanie u naszego partnera w Hotel Dobosz *** w Policach.
Do grania o ligowe punkty powrócimy w ostatni weekend lipca.

City Nieruchomości Cup U9 2026 – Warta Gorzów najlepsza w pierwszej edycji

⚽ Emocje, piękne gole, świetne interwencje bramkarzy i mnóstwo sportowej rywalizacji – tak w skrócie można podsumować pierwszą edycję Nieruchomości City Cup U9. Po sześciu godzinach pełnych piłkarskich emocji zwycięzcą turnieju została Warta Gorzów, która w wielkim finale pokonała Błękitnych Stargard i sięgnęła po trofeum mistrzowskie. ???????? W meczu o 3. miejsce Arkonia I Szczecin po serii rzutów karnych okazała się lepsza od gospodarzy turnieju – Świtu I Szczecin. ????

Więcej „City Nieruchomości Cup U9 2026 – Warta Gorzów najlepsza w pierwszej edycji”

W sezonie 2026/2027 zagramy w Betclic 2. Lidze

Kampania 2025/2026, w której towarzyszyła naszemu klubowi huśtawka nastrojów z nerwową końcówką, dobiegła dla nas wczoraj końca i już wiemy, że kolejny sezon zagramy na szczeblu centralnym, gdzie będziemy mieli okazję mierzyć się z uznanymi markami na mapie piłkarskiej naszego kraju i dalej promować Szczecin Floating Garden na antenach Telewizji Polskiej.
Wyniki po jesiennej części sezonu napawały optymizmem i nakazywały wierzyć, że będziemy walczyć o coś więcej, aniżeli utrzymanie, ale niestety wiosna pokazała jak szybko można trafić z piłkarskiego nieba do piekła, za co również z drugiej strony kochamy piłkę nożną.
Niezależnie pragniemy Wam bardzo podziękować, że mogliśmy razem z Wami przeżywać wszystkie piłkarskie emocje od euforii po złość i rozczarowanie, a Wasz widok w błękitno-białych barwach na trybunach to dla nas najpiękniejsze obrazki. To również dzięki Wam udało nam się w niełatwych warunkach zbudować w północnym Szczecinie klub który potrafi jednoczyć ludzi.
Teraz czas na analizę, wyciągnięcie wniosków i działanie, aby wrócić pod koniec lipca ponownie do rywalizacji ligowej na boiskach Betclic 2.Ligi i wiemy, że będziemy mogli nadal liczyć na Wasze wsparcie! ????⚪️????

Uwaga – nowy tymczasowy dojazd na stadion!!!

Do odwołania na mecze Świtu na obiekcie przy Stołczyńskiej, samochodem dostaniecie się wyłącznie nowowybudowaną ulicą od strony Polic – oczywiście nie trzeba jechać przez Police. Od strony Szczecina należy minąć dotychczasowy zjazd na stadion, ulicą Stołczyńską kierując się na Police przejechać przez przejazd kolejowy i za około 200 metrów skręcić w prawo w nową ulicę!
❌ Droga prowadząca na stadion przez przejazd kolejowy przy bramie dawnej Papierni jest nieprzejezdna z uwagi na prace budowlane.
???? ???? Stąd też mocno rekomendujemy wybór komunikacji miejskiej (wysiadamy na przystanku ’Wodna nż’ zamiast 'Skolwin Dworzec’) i wcześniejsze przybycie bądź korzystanie z parkingów wspomagających (np. przy przystanku SKM) oraz w okolicach Dworca Skolwin.
Do zobaczenia! ????⚪️✋????

© autorzy mapy: OpenStreetMap – dane dostępne są na licencji Open Database License