Pasiak Świtu na Estadio da Luz z Bożydarem Iwanowem

W miniony czwartek Lech Poznań uległ na Estádio da Luz w Lizbonie tamtejszej Sport Lisboa e Benfica w rozgrywkach UEFA Europa League, a spotkanie komentował świetnie znany Bożydar Iwanow, który zabrał ze sobą na to ten pojedynek koszulkę meczową Świtu Szczecin‼️⚪️??

Mało brakowało, aby topowy polski komentator użyczył swojego głosu, również podczas relacjonowania spotkania 1/16 Puchar Polski z MKS Cracovia SSA, jednak z uwagi na to że mecz nie doszedł do skutku w pierwotnym terminie, transmisja w telewizji Polsat Sport ostatecznie nie odbyła się, czego bardzo żałujemy.
Mimo wszystko bardzo cieszymy się, że tak uznana postać w świecie polskiej piłki nożnej trzymała za nas kciuki w rywalizacji pucharowej i zaprezentowała koszulkę Świtu na stadionie jednego z najlepszych klubów Europy w dniu rywalizacji z polskim klubem. Dziękujemy❗️??
A swoją drogą to po ciuchu liczymy, że za rok przypomnimy o sobie w rozgrywkach Puchar Polski i Bożydar Iwanow odwiedzi nas oraz użyczy swojego głosu by zrelacjonować mecz z udziałem piłkarzy z północnego Szczecina ?.