KS Świt Szczecin uhonorowany orłem Wprost

Niezwykle miło nam obwieścić, że podczas piątkowej gali w Sali Colosseum hotelu Courtyard by Marriott w Szczecinie prezes naszego Klubu Paweł Adamczak odebrał z rąk pana Andrzeja Wróblewskiego (dyrektora PŻM) prestiżową nagrodę Orła Wprost województwa zachodniopomorskiego.

Orłami Wprost nagrodzono samorządowców, których działalność szczególnie przysłużyła się rozwojowi województwa, działaczy społecznych o wyjątkowym poziomie empatii oraz przedstawicieli świata nauki. Nagrodzono także lokalnych przedsiębiorców i biznes o zasięgu ogólnopolskim, ale nie zabrakło także specjalnych wyróżnień w dziedzinie sportu i kultury.

KS Świt otrzymał właśnie nagrodę w dziedzinie sportu za 70-lecie działalności oraz za zaangażowanie w rozwój Pomorza Zachodniego.

Dziękujemy kapitule za przyznanie nagrody, to dla nas wielki zaszczyt. To olbrzymie wyróżnienie dla naszego klubu oraz w pewnej mierze podziękowanie dla zarządu, sponsorów oraz kibiców, w tym mieszkańców Północy Szczecina, którzy wspierają ten projekt – powiedział po wręczeniu nagrody prezes Świtu Paweł Adamczak.