III liga: Patryk Paczuk Świtowcem

Zawodnikiem Świtu Szczecin od nowego sezonu zostaje pochodzący ze Świnoujścia 26-letni ofensywny pomocnik Patryk Paczuk, ostatnio reprezentujący barwy Polonii Warszawa.

Patryk w przeszłości był związany przez wiele sezonów ze szczecińską Pogonią, w której to barwach zdołał nawet zadebiutować w ekstraklasie w meczu z warszawską Legią. Ponadto Patryk występował w II-ligowych Błękitnych (32 mecze, 9 bramek), a ostatnie dwa sezony spędził w Polonii Warszawa, której pomógł w powrocie na szczebel centralny i w której barwach rozegrał łącznie 62 mecze i zdobył 12 bramek.
Cieszymy się, że kolejny wartościowy zawodnik wywodzący się ze Szczecina wraca do stolicy Pomorza Zachodniego i będzie reprezentował barwy Świtu. Liczę, że doświadczenie Patryka zdobyte przez ostatnie lata zostanie umiejętnie spożytkowane przez nowy sztab szkoleniowy i że Patryk pomoże nam w podniesieniu jakości gry Dumy Skolwina – powiedział o transferze Paweł Adamczak, prezes Świtu.
Patryk witamy zatem w północnym Szczecinie i życzymy Ci wiele zdrówka oraz abyś swoją grą dawał wiele powodów do radości sympatykom Świtu❗️✊?
? Na zdjęciu wraz z Patrykiem Paczukiem kierownik pierwszego zespołu Świtu – Paweł Ciesielski.