III liga: Jakub Ostrowski piłkarzem Świtu

Transfer numer 3 i tym razem pora na wzmocnienie defensywy. Do północnego Szczecina po kilku sezonach voyage’y po kraju powraca 24-letni Jakub Ostrowski, który związał się z klubem 2-letnim kontraktem.

Popularny „Ostry” urodził się w Szczecinie i ma 188 cm wzrostu, a w ostatnich sezonach reprezentował barwy II-ligowych Błękitnych Stargard oraz Znicza Pruszków. Jakub jak dotąd na poziomie II ligi rozegrał łącznie 89 spotkań, w których co ciekawe jako obrońca zdobył także 8 bramek, pokonując m.in. bramkarzy Widzewa Łódź czy Motoru Lublin! Do tego należy dodać 5 spotkań w Pucharze Polski na poziomie centralnym, gdzie wspólnie z drużyną Błękitnych wyeliminował m.in. ekstraklasową Wisłę Kraków.
Z Jakubem rozmawialiśmy od pewnego czasu próbując przekonać go do powrotu do jego rodzinnego Szczecina. Cieszę się, że zawodnik nam zaufał i dołączy do naszego projektu. Liczę, że jego doświadczenie zdobyte na boiskach II ligi zaowocuje tym, że jako zespół będziemy tracić znacznie mniej bramek – powiedział o transferze Paweł Adamczak, prezes Świtu.
Kuba witaj ponownie przy Stołczyńskiej 100❗️ Życzymy Ci dużo zdrowia oraz samych dobrych występów w barwach Świtu z zerem po stronie strat, ale nie obrazimy się oczywiście jak będziesz także trafiał do bramki rywali! ☺️ Jesteśmy więcej niż pewni, że pod wodzą trenera Mariusza Kurasa staniesz się jeszcze lepszym zawodnikiem! ??