ELEKTRO-BUD nowym sponsorem strategicznym!

Pozyskaliśmy nowego Sponsora Strategicznego. Została nim szczecińska Spółka ELEKTROBUD! Do zawarcia umowy doszło w miniony piątek w siedzibie firmy. Przedsiębiorstwo współpracuje z naszym klubem już od kilku miesięcy, jednak teraz rozszerza swoją działalność.

Od rundy wiosennej 2020/2021 logotyp Elektrobudu-u pojawi się m. in. na przedniej części koszulek meczowych Śwtowców, na sprzęcie reprezentacyjnym oraz treningowym. Ponadto Klub, wspólnie ze Sponsorem Strategicznym, zaproponuje atrakcje dla fanów także w dniu meczowym.

Podpisanie umowy sponsorskiej z Elektrobudem to kolejny sukces naszego Klubu. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że tak uznana na rynku szczecińskim firma zdecydowała się dołączyć do naszego zespołu i grać z nami! Wierzymy, że razem możemy dokonać wielkich rzeczy i wspólnie się rozwijać. Mamy nadzieję, że podpisanie umowy z Elektrobudem da nam impuls do osiągania kolejnych sukcesów sportowych i umocni nas na piłkarskiej mapie Polski – powiedział Paweł Adamczak, prezes Świtu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy. W ubiegłym roku włączyliśmy się już w organizację meczu z Cracovią w Skolwinie. Duże znaczenie miała również rozpoczęta przez Władze Szczecina przebudowa stadionu. Od początku rozmów znaleźliśmy wspólny język z Prezesem i Dyrektorem Sportowym. Cieszymy się, że Świt i Elektrobud kierują się tą samą filozofią i razem będziemy walczyć o jak najwyższe cele – powiedział Robert Woźniak, prezes Elektrobudu.

Elektro-BUD Sp. z o.o. to specjalistyczna firma budowlana z bogatą przeszłością, wykonująca usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa robót elektrotechnicznych, działająca na rynku od 1983 roku.

WITAMY w Biało-Niebieskiej Rodzinie!!!