III liga: Patryk Baranowski dołącza do Świtu

Do zespołu z północnego Szczecina dołączył Patryk Baranowski, doświadczony defensor, który w minionym sezonie reprezentował barwy II-ligowych Błękitnych Stargard.

Patryk ma na swoim koncie ponad 130 występów na poziomie II ligi, na które złożyły się mecze w barwach polickiego Chemika, Błękitnych Stargard oraz Gwardii Koszalin. W minionym sezonie popularny „Baranek” rozegrał 27 spotkań ligowych, w których zdobył 2 bramki, w tym jedną na stadionie Widzewa w Łodzi. Ponadto zawodnik zaliczył w przeszłości epizod w norweskim Avaldsnes IL, a więc z bez wątpienia młodsi koledzy w zespole będą mogli czerpać z jego doświadczenia.

Patryk od zawsze był uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w regionie i mam nadzieje, że potwierdzi to swoimi występami w barwach Świtu. Bardzo liczymy na jego doświadczenie oraz cieszymy się z faktu, że jest kolejnym wyróżniającym się zawodnikiem z regionu, który wybrał ofertę Dumy Skolwina – podsumował transfer, prezes Paweł Adamczak.

W Świcie kształtuje się ciekawy zespół, więc jestem zadowolony, że będę jego częścią i liczę, że wspólnie z nowymi kolegami będziemy w stanie rywalizować na równi z najlepszymi zespołami w lidze – powiedział po podpisaniu kontraktu Patryk Baranowski.

Witamy zatem serdecznie Patryka w północnym Szczecinie i życzymy mu wielu udanych występów oraz skutecznych interwencji w defensywie, a także oczywiście aby omijały go kontuzje. Zawodnik będzie miał okazję zaprezentować się kibicom już w sobotniej grze kontrolnej, kiedy to podopieczni trenera Andrzeja Tychowskiego zmierzą się w Stargardzie nie z kim innym jak z byłym zespołem Patryka, czyli Błękitnymi Stargard. Dlatego tym bardziej gorąco zapraszamy wszystkich kibiców do przybycia na to spotkanie.