Akademia: Juniorzy młodsi ponownie zwycięzcy

Świt to oczywiście nie tylko pierwszy zespół, ale także nasze drużyny młodzieżowe. A wśród nich zespół występujący w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych, który pokonał w niedzielę rówieśników z Prawobrzeża 3:0.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale już pięć minut po przerwie wynik zawodów otworzył strzałem z woleja Miłosz Gralak, któremu asystował Kacper Bielawski. Dziesięć minut później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 po uderzeniu głową po zagraniu Michała Kosińskiego. Wynik rywalizacji z drużyną Prawobrzeża na 3:0 ustalił Bartek Łozicki, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali, po prostopadłym podaniu Kacpra Bielawskiego.