Szczeciński Budżet Obywatelski 2023

Rozpoczęło się głosowanie na projekty w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. W tej edycji zachęcamy gorąco do głosowania na projekt nr 2 dla osiedli Skolwin, Stołczyn, Bukowo (SSB/0002), pod nazwą:

TRYBUNA DO OGLĄDANIA SPOTKAŃ DLA RODZICÓW I BLISKICH ZAWODNIKÓW, A TAKŻE DLA KIBICÓW AKADEMII ŚWITU SZCZECIN ORAZ DRUŻYN GOŚCI (SSB/0002)

Głosować będzie można do 13 grudnia 2022 r. do godziny 12:00. Głos może oddać każdy mieszkaniec Szczecina, posiadający numer PESEL, bez względu na wiek. Nie trzeba być pełnoletnim, nie trzeba być zameldowanym w Szczecinie. Głosowanie na projekty zgłoszone do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego odbywa się w formie elektronicznej lub papierowej.

Pamiętaj!.

Każdy Mieszkaniec dysponuje 5 głosami: może oddać 2 głosy na projekty ogólnomiejskie oraz 3 głosy na projekty lokalne. Na jeden projekt można oddać maksymalnie 2 głosy.

Głosowanie na projekty nie jest poddane rejonizacji. Można oddać głos lub głosy na wybrane projekty z dowolnej lokalizacji. Można też oddać mniej niż 5 głosów.

Więcej informacji na stronie SBO: https://sbo.szczecin.eu/jak-glosowac-sbo-2023