VENTIDO – firma z z branży HVAC nowym partnerem Świtowców

Niezmiernie miło nam powitać w naszym Klubie Biznesu całą załogę firmy VENTIDO. VENTIDO to lokalny partner mieszczący się na ul. Dębogórskiej 35b, czyli na szczecińskiej Północy. Jest to firma specjalizująca się w dystrybucji i poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu urządzeń i elementów z branży HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning). Doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 10 lat działalności w sektorze wentylacji i rekuperacji, pozwoliło wybrać najważniejsze kluczowe czynniki decydujące o zadowoleniu Klienta. Doświadczenie poparte jest wykształceniem oraz praktyką.
Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem współpracy ze Świtem. Od wielu lat jesteśmy fanami piłki nożnej, naszym cichym marzeniem było udane łączenie sportu z biznesem. Świt Skolwin doskonale wpisuje się w te wartości, dlatego bez zawahania podjęliśmy decyzję o współpracy. Zachęcamy również inne firmy ze Szczecina i regionu do budowania tej wspaniałej inicjatywy na Północnej części Szczecina.
Zobacz więcej na: https://ventido.pl/o-ventido/ FB: https://www.facebook.com/VentidoSzczecin lub zadzwoń: +48 918 17 12 11