III liga: Sparingowy remis w Gorzowie

W rozegranym dziś meczu kontrolnym w Gorzowie remisujemy z tamtejszą Wartą 3:3.

Strzelanie rozpoczął w 5 minucie Szymon Kapelusz, który pewnie egzekwował jedenastkę podyktowaną za faul na Julianie Kamińskim. Później bramki zdobywali rywale i to aż 3 pod rząd, niestety przy sporym udziale naszej defensywy. Autorami goli dla Gorzowian byli dwukrotnie Marcel Kasprzak i raz Piotr Majerczyk.

Po przerwie długo rezultat się nie zmieniał, aż do 83 minuty, kiedy to piłkę w bocznym sektorze odebrał Dominik Dziąbek i precyzyjnym podaniem obsłużył Szymona Kapelusza, który strzałem z bliskiej odległości zdobył bramkę na 3:2. Tuż przed końcem trzeciego gola dla Świtu zdobył Gracjan Goździk, któremu asystował strzelec dwóch pierwszych goli dla Dumy Skolwina. Sędzia nie pozwolił już na wznowienie gry i spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

WARTA GORZÓW – ŚWIT SZCZECIN 3:3(3:1)

0:1 Szymon Kapelusz 5’k

1:1 Marcel Kasprzak 20’

2:1 Marcel Kasprzak 28’

3:1 Piotr Majerczyk 37’

3:2 Szymon Kapelusz 83’

3:3 Gracjan Goździk 90’

Świt: Matłoka (46’ Szulc) – Wojdak (46’ Kuzko), testowany, testowany, Kamiński (65’ Kosiński), Hulisz (55’ Dziąbek) – Białczyk (65’ Wojdak), Goździk, Kędziora (46’ Paczuk), Synytsia (65’ testowany), Kapelusz.