III liga: Raport medyczny

W ostatnich meczach sparingowych Świtowcy zagrali bez kilku zawodników, których jesienią mogliśmy oglądać na boisku, a którzy obecnie borykają się z mniejszymi lub większymi dolegliwościami zdrowotnymi. Poniżej krótki opis sytuacji każdego z nieobecnych.
? Jędrzej Kujawa – pomocnik boryka się z urazem stawu kolanowego i bardzo prawdopodobne, że w nadchodzącym tygodniu przejdzie zabieg, który wykluczy go z gry na najbliższe tygodnie.
? Piotr Wojtasiak – kolejny ze środkowych pomocników, który na początku okresu przygotowawczego doznał urazu stawu skokowego. Piotrek powinien powrócić do zajęć z zespołem już w poniedziałek.
? Dawid Kisły – zawodnik boryka się z naciągnięciem przyczepu mięśnia, lecz dokładna diagnoza ma zostać postawiona wraz z początkiem nowego tygodnia.
? Adam Ładziak – kolejny ze środkowych pomocników, którego zmogła choroba i który powinien wrócić do treningów w nadchodzącym tygodniu.
? Patryk Baranowski – obrońca doznał urazu naciągnięcia mięśnia czworogłowego, lecz również w nadchodzącym tygodniu powinien powoli powracać do obciążeń treningowych.
Wszystkim zawodnikom życzymy zdrowia i jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności, tak aby wiosną mogli nas radować swoimi występami w błękitno-białych barwach! ?⚪️