FPP – dla kibiców

[Edycja 6 listopada]

PZPN wyznaczył nowy termin meczu – 14 listopada, godzina 12.30, miejsce zawodów MOSRiR Obiekt Skolwin.

[Edycja 29 października]

Na skutek pozytywnych wyników testów na Sars-CoV-2 u grupy naszych zawodników, mecz pucharowy z Cracovią został odwołany, nowy termin będzie podany przez PZPN.

[Edycja 28 października]

Z uwagi na wprowadzone przez władze obostrzenia obowiązujące na terenie całego kraju, mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi telewizja Polsat na kanale Polsat Sport.

[Edycja 13 października]

Wiadomość potwierdzona: mecz będzie transmitowała na żywo telewizja Polsat.

[Opublikowano 12 października]

W związku z dużym zainteresowaniem informujemy, że niezbędne dla kibiców szczegóły na temat meczu Świt -Cracovia pojawią się już w najbliższych dniach. Zwłoka wynika z ogromu spraw organizacyjnych, jakie musimy uwzględnić jako organizator zawodów na wysokim szczeblu rozgrywek.

Sytuację utrudnia znacząco sytuacja w kraju i ogłaszane co kilka dni kolejne restrykcje i obostrzenia związane z Covid-19, a także trwająca na stadionie inwestycja budowlana.

Kibice na pewno muszą się liczyć z ryzykiem braku wejściówek na stadion, ponieważ ich dopuszczalna maksymalna liczba została znacząco okrojona. Jako organizator nie jesteśmy w stanie przewidzieć ostatecznej ilości widzów, która zgodnie z prawem będzie mogła zobaczyć zawody na żywo.

Na pocieszenie – najprawdopodobniej mecz będzie transmitowała telewizja Polsat na kanale Polsat Sport.

1/16 Fortuna Puchar Polski

Świt – Cracovia 

31 październik 2020, godz. 12.30