NOWA oferta dla Sponsorów – 2021 rok

Sponsor główny – billboardy na terenie Szczecina, bannery na meczach, logo na koszulkach, logo na eksponowanych miejscach strony internetowej, zapowiedzi słowne na meczach, wywiady na fanpage klubowym, logo na plakatach i biletach.

Sponsor akademii / sekcji żeglarskiej – bannery na meczach / przystani żeglarskiej, logo na koszulkach, dresach, kurtach etc., wywiady na fanpage klubowym.

Sponsor meczu piłkarskiego III ligi / regat żeglarskich – bannery, informacja spikera podczas meczu / regat (minimum 3 razy), logo w skrócie video na kanale youtube: Skolwin TV, przedstawienie firmy na fanpage klubowym. Akcja jednorazowa – niższy koszt i brak dłuższych zobowiązań.

Sponsor wyposażenia – przy zakupie sprzętu sportowego dla poszczególnych grup przedstawienie firmy na fanpage klubowym. Akcja jednorazowa – niższy koszt i brak dłuższych zobowiązań.

Propozycja sponsora – do uzgodnienia w zależności od możliwości finansowych i technicznych.

Kontakt w sprawie sponsoringu:
Paweł Adamczak – prezes zarządu
tel. +48 530 611 555

 

Niniejsza oferta sponsorska daje Państwu możliwość współtworzenia nowej karty w historii szczecińskiej piłki nożnej oraz osiągającej sukcesy ogólnopolskie sekcji żeglarskiej.

Mamy również nadzieję, że oferowana przez nas forma współpracy przyczyni się do osiągnięcia przez Państwa Firmę odpowiednich celów promocyjnych.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie korzyści dla obu stron i przyczyni się do dalszych sukcesów „Świtu Skolwin”.

KS Świt Szczecin_ oferta sponsoringu i reklamy 2021 rok