Akademia: Porażka na własne życzenie

Niestety nie udał się naszej drużynie Juniorów Młodszych wyjazd do Szczecinka, gdzie przegrywamy 4:3 mecz, którego nie mieliśmy prawa tak zakończyć. Do 40 minuty nasza drużyna dyktowała warunki gry strzelając dwa gole i nagle stanęła oddając całkowicie pole gry przeciwnikowi…

Zagraliśmy katastrofę od 40 minuty za co możemy mieć pretensje tylko do siebie. Nasza postawa jest nie do przyjęcia i na pewno czeka nas ciężki tydzień, w którym trzeba wyciągnąć wnioski z tego co stało się wydarzyło na boisku w Szczecinku – podsumował spotkanie rozżalony trener Tomasz Brzozowski.
Panowie głowa do góry i jedziemy dalej! ????⚪️????
MKP SZCZECINEK – ŚWIT SZCZECIN 4:3(1:2)
0:1 Czubak 29’
0:2 Siedlecki 36’
3:3 Roszkowski 89’
Świt: Czarnecki (46′ Jędrych) – Porzuczek, Karwecki (69′ Nowak), Siedlecki, Roguski, Zalewski (59′ Mikuśkiewicz), Broda (69′ Bielawski), Czubak (69′ Mateusiak), Roszkowski ©️, Gołuchowski (59′ Olewnik), Dziuniak.
???? Dziuniak 67’