C.Hartwig Szczecin nowym sponsorem Dumy Północy

Utytułowana i ceniona na rynku szczecińskim firma C. Hartwig Szczecin, czyli wiodący polski spedytor został nowym sponsorem Świtowców w sezonie 2023/2024. Umowa została podpisana do końca bieżącego sezonu z opcją przedłużenia na kolejny rok.

C. Hartwig Szczecin to najstarsza, działająca na terenie Szczecina oraz Gdyni firma spedycyjna z polskim kapitałem. Nasz nowy parter korzysta z tradycji i doświadczenia sięgającego 1858 roku, a także solidności kupieckiej i doskonałej znajomości branży. Swoim kontrahentom oferuje perfekcyjną obsługę ładunków oraz fachowe doradztwo w zakresie transportu i spraw celnych na każdym etapie współpracy.

Podpisanie tej umowy jest kolejnym dowodem na rosnącą siłę marki Świtu w Szczecinie. Myślę, że najbliższe miesiące upłyną pod znakiem owocnej i ciekawej współpracy, także z perspektywy naszej Akademii oraz rywalizacji na III-ligowych boiskach. Serdecznie dziękuję Dyrektorowi Naczelnemu Zbigniewowi Baszanowskiemu za zaufanie, jakim nas obdarzył, choć z całą pewnością Północ Szczecina i Skolwin nie są jemu obce od wielu lat – powiedział Paweł Adamczak, prezes klubu.