Akademia: Orlik Młodszy na turnieju w Schönow

Dla każdego młodego piłkarza najważniejsze są nowe wyzwania i podnoszenie sportowej poprzeczki. Najlepszym miejscem żeby to wszystko zrealizować są turnieje piłkarskie, szczególnie międzynarodowe. Dlatego właśnie na turnieju w Schönow młodzi piłkarze z rocznika 2014 i 2013 zainaugurowali nowy sezon ????⚽️ A nie było łatwo!
Dla Orlika Młodszego niemal wszystko było przecież zupełną nowością. Po raz pierwszy rozegrali turniej na nowych zasadach (auty z ręki, większe bramki, liczba zawodnikow 6+1) a do tego dołączyły emocje związane z grą w międzynarodowym towarzystwie.

Młodzi Świtowcy dali radę, z meczu na mecz nabierali widocznej pewności siebie i grali coraz lepiej. Po wyjściu z grupy mecz wygrali 2:1 a kolejny o miejsce 9 zwyciężyli 4:0. Mimo tego, że turniej przeznaczony był dla rocznika 2013 a nasza drużyna w przeważającej części jest z rocznika młodszego i dopiero uczy się gry w systemie 6+1, nie można było dostrzec różnicy na polu sportowym. Jesteśmy z nich niezwykle dumni! ????⚽️ Dla nas są zwycięzcami ????
Świtowcy zdobyli wiele nowych doświadczeń, przeżyli wspaniałą przygodę i przywieźli medale oraz niezapomniane wrażenia. ????????
Skład drużyny:
Trener: Mariusz Wyrebski
1. Kuba Biernacik
2. Marcel Wyrębski
3. Olaf Jese
4. Kuba Świtkowski
5. Tomek Wieczorek
6. Wojtek Chodup
7. Artur Cylwik
8. Dawid Cylwik
9. Wiktor Frątczak
10. Olek Domagalski