Świt II: Pełna dominacja rezerw w meczu z Hutnikiem

Nasze rezerwy bez najmniejszych problemów rozprawiły się w sobotnie popołudnie z Hutnikiem Szczecin (g. 18:00, boisko przy Nehringa). Podopieczni trenera Artura Malińskiego zwyciężyli aż 10:2, dzięki bramkom Woroniaka (3), Filipowicza (2), Kosakowskiego, Szczepanika, Uszakowa (2) i trafieniu samobójczym.
Zespół rezerw Świtu (Klasa A) nie przystępował do tego spotkania w roli naturalnego faworyta, bowiem jego dzisiejszy przeciwnik na co dzień występuje w szczecińskiej klasie okręgowej.

Różnica poziomów w ligach rozgrywkowych nie sprawiła jednak, że trener Maliński zlekceważył rywala. Skład Świtu II stanowili głównie młodzi zawodnicy, ale nie wolno zapominać, że do dyspozycji trenera byli również ograni piłkarze, którzy występowali w przeszłości w naszej drużynie w III Lidze, jak Grzegorz Szczepanik czy Krzysztof Filipowicz.
Ostatecznie Świt II Szczecin pokonał pewnie Hutnik, a już za tydzień pojedynek z na szczeblu Pucharu Polski z Okrętem Szczecin w Skolwinie.
Hutnik Szczecin – Świt II Szczecin 2:10
Świt II: Matysiak – Nowak, Szczepanik Grzegorz (kpt.), Lisiński, Latański – Mazurkiewicz, Południak, Kosakowski – Uszakov, Woroniak, Filipowicz.
Pozostali: Krysiak, Sonneneberg, Chabrowski.