III liga: Dominik Siwiński Świtowcem

Kolejnym zawodnikiem, który tego lata dołączy do drużyny Świtu Szczecin jest 27-letni obrońca Dominik Siwiński, który przez ostatnie sezony reprezentował barwy gorzowskiej Warty. Zawodnik związał się z Dumą Skolwina 2-letnim kontraktem.
W barwach „Warciarzy” defensor rozegrał 119 spotkań na poziomie III ligi, w których zdobył 9 bramek. Do jego atutów bez wątpienia należą gra w powietrzu oraz waleczność i nieustępliwość. W minionym sezonie zawodnik został nominowany przez kibiców do jedenastki sezonu III ligi grupy 3, która obejmuje województwa lubuskie, dolnośląskie, opolskie i śląskie.

Co ciekawe jest to trzecie podejście Dominika do gry w Skolwinie, dwie wcześniejsze próby skończyły się niepowodzeniem, ale jak mówi przysłowie „do trzech razy sztuka” i tym razem strony szybko się dogadały. ????
„Siwy” witamy w północnym Szczecinie i życzymy Ci dużo zdrowia oraz wielu udanych występów w błękitno-białych barwach, a także abyś od czasu do czasu (bądź częściej ☺️) znajdował sposoby na pokonanie bramkarzy rywali!