Akademia: Świt 2007 passa trwa w najlepsze

Kolejne już czwarte z rzędu zwycięstwo odnoszą nasi młodzi zawodnicy. W bardzo dobrym piłkarsko spotkaniu po dwóch różnych połowach ostatecznie w końcówce przechylamy losy meczu inkasując trzy punkty w rywalizacji z Błękitnymi Stargard.

Trudny mecz za nami. Dziś dobrze się oglądało zmagania dwóch równych ekip. Błękitni do przerwy lepiej wykorzystali sektory boiska i zasłużenie prowadzili. Analiza błędów oraz korekta ustawienia w przerwie pozwoliły odmienić losy meczu. Przejęliśmy kontrolę w spotkaniu i strzelając dwie bramki odwróciliśmy jego losy. Takie wygrane cieszą, zwłaszcza gdy gra w początkowej fazie meczu nam się nie układała. Drużyna wykonała kawał roboty i zasługuje na duże słowa uznania, szczególnie za wysoki poziom gry po przerwie drugiej” – ocenił występ Świtowców trener Tomasz Brzozowski.
ŚWIT II SZCZECIN – BŁĘKITNI II STARGARD 2:1 (0:1)
0:1 Błękitni 38′
1:1 Roszkowski 62′
2:1 Jędrzejczak 82′ K
Świt: Jędrych – Czubak, Mikuśkiewicz (35′ Kapusta, 80′ Bednarek), Roszkowski, Broda, Roguski (83′ Sumara), Jędrzejczak, Nowak, Siedlecki, Gardziejewski (61′ Lewandowski), Olewnik (68′ Mateusiak).
Zapraszamy do Akademii Świtu – 668 419 883