Akademia: Udany rewanż JS w Koszalinie

W niedzielne popołudnie drużyna Juniorów Starszych zmierzyła się drugi raz w krótkim odstępie czasu drużyną Gwardii Koszalin. Tym razem górą byli Świtowcy, którzy pewnie zwyciężyli 4:0.

Od samego początku spotkania zespół Świtu narzucił rywalom swój styl gry. Efektem było dwubramkowe prowadzenie już po 7 minutach meczu. Do końca pierwszej połowy Świtowcy przeważali, ale więcej bramek nie padło.

W przerwie trener Marcin Sapiński dokonał wymuszonych kontuzjami zmian, lecz mimo to mecz był pod kontrolą drużyny z północnego Szczecina, która dołożyła kolejne 2 trafienia.

Jestem zadowolony z przebiegu meczu i czystego konta po stronie strat. Zespół zagrał bardzo dobre spotkanie, a warto także wspomnieć, że kolejny raz zagrali w naszych szeregach zawodnicy z rocznika 2007 – podsumował spotkanie szkoleniowiec Świtu.

ŚWIT SZCZECIN – GWARDIA KOSZALIN 4:0 (2:0)

1:0 Linkiewicz (as. Leśniewski) 5’

2:0 Linkiewicz 7’ k

3:0 Dziuniak (as. Leśniewski) 47’

4:0 Dziuniak (as. Kozanecki) 68’

Świt: Janicki – Kozanecki (70’ Sonnenberg), Lisiński, Gralak, Leśniewski – Olszewski (46’ Dziuniak), Bieńczak (75’ Chromik), Roszkowski, Pełczyński (60’ Budny) – Stochylo (37’ Saskowski), Linkiewicz (46’ Zakrzewski).