II zespół: Świtowcy odwrócili wynik

Zespół rezerw Świtu w meczu z drugą drużyną Mierzynianki odniósł 12 zwycięstwo w bieżącym sezonie wygrywając 6:3 i tym samym umocnił się na pozycji lidera rozgrywek.

Podopieczni trenera Artura Malińskiego z uwagi na termin spotkania zagrali praktycznie bez wsparcia zawodników z pierwszego zespołu, z wyjątkiem bramkarza Szymona Matysiaka, który ostatnio debiutował w meczu pucharowym z Iną w Goleniowie. Natomiast w zespole rywali było kilku zawodników z pierwszego zespołu z Mierzyna.
Gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale rezerwy Dumy Skolwina doprowadziły przed przerwą do wyrównania po golach Maxa Nowaka i Kacpra Woroniaka. Po zmianie stron Mierzynianka ponownie objęła prowadzenie, ale drużyna z północnego Szczecina tym razem odpowiedziała aż 4 golami, w tym kolejną bramką najskuteczniejszego snajpera rozgrywek Kacpra Woroniaka, nie pozostawiając jednocześnie złudzeń kto zasłużył tego dnia na zwycięstwo.
Brawo chłopaki!! Idziemy po swoje!!! ????????⚪️
MIERZYNIANKA II MIERZYN – ŚWIT II SZCZECIN 3:6(2:2)
2:1 Max Nowak
2:2 Kacper Woroniak
3:3 Emil Tucholski
3:4 Damian Sikorski
3:5 Kacper Woroniak
3:6 Maksym Zabavchuk
Świt: Matysiak – Ptak, Wołek, Nowak, Krysiak (46’ Szulc), Sikorski, Drwal, Zabavchuk, Woroniak, Tucholski, Lisiński (46’ Sonnenberg).