Akademia: Zwycięstwo Juniorów Młodszych na inaugurację

Zawodnicy Świtu z drużyny Juniorów Młodszych prowadzonej trenera Roberta Kaczorowskiego wygrali 4:2 na ciężkim terenie w Koszalinie z Bałtykiem.

Strzelanie tuż przed przerwą rozpoczął Kacper Machol z rzutu karnego, a zaraz po przerwie na 2:0 dla Świtowców podwyższył Hubert Gołuchowski po kontrataku i sprytnym zagraniu strzelca pierwszego gola. Autorem trzeciej bramki został Michał Kosiński, który skutecznie wykończył dwadzieścia minut przed końcem kontratak młodych Świtowców. Czwartą bramkę dla Dumy Skolwina zdobył Bartek Łozicki, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Bałtyk odpowiedział dwoma trafieniami w końcówce, ale było to za mało na dobrze dysponowanych tego dnia Świtowców.