III liga: PANOWIE DZIĘKUJEMY

Wiosną przy Stołczyńskiej nie zobaczymy kilku zawodników, którzy w ostatnim czasie reprezentowali barwy zespołu z północnego Szczecina.
? Pierwszym z nich jest Adam Nagórski, który powrócił do macierzystego Wolina i teraz jego zadaniem będzie zdobywanie bramek dla „Wikingów”. Popularny „Nagór” w przeciągu ostatnich 5 lat trafiał do siatki rywali ponad 50 razy w rozgrywkach III ligi i był zmorą wielu defensyw. Na ostatnim meczu pucharowym z Chemikiem kibice Świtu podziękowali #AN10 wywieszając transparent z jego nazwiskiem.
? Kolejnym piłkarzem, który wiosną zagra w innym klubie, lecz w ramach wypożyczenia jest Paweł Krawiec. Przebojowy skrzydłowy zaliczył w ostatniej rundzie mniej minut aniżeli zazwyczaj, ale już widać jego dobrą postawę w barwach Wybrzeża Rewalskiego Rewal. Jego nowy klub wygrał w niedzielę z Jeziorakiem Szczecin 4:1 w Pucharze Polski ZZPN, a popularny ”Kravchenko” zaliczył 3 asysty.
? Obrońca Jakub Ostrowski przeniósł się podobnie jak Adam Nagórski na wyspę Wolin, gdzie ma dowodzić defensywą Vinety. Popularny „Ostry” jesienią zagrał w 4 spotkaniach ekipy ze Skolwina i było to jego drugie podejście do naszego klubu, ponieważ wcześniej reprezentował błękitno-białe barwy w sezonie 2017/2018.
? Robert Żolik to młody defensor, który trafił do Świtu z Akademii Piłkarskiej stołecznej Legii i zaliczył jesienią 10 występów. Od nowej rundy będzie reprezentował barwy Bałtyku Koszalin, gdzie swoim doświadczeniem ma pomóc także w rozgrywkach makroregionalnych Juniorów Starszych.
? Karol Tomaszewski to zawodnik urodzony w 2005 roku, który zdecydował się skrócić wypożyczenie i powrócić do Żaków Dąbie, aby pomóc w rozgrywkach makroregionalnych juniorów. Młody pomocnik wiosną wystąpił w 3 meczach III ligi.
? Adrian Południak to 19-letni zawodnik, który zostanie wypożyczony do występującej w Klasie Okręgowej Kasty Majowe, gdzie pod wodzą trenera Łukasza Trociuka ma za zadanie zbierać cenne boiskowe doświadczenie.
Panowie bardzo DZIĘKUJEMY za Wasze zaangażowanie na boisku i reprezentowanie barw Świtu Szczecin. Pamiętajcie, że przy Stołczyńskiej 100 jesteście zawsze mile widziani! Do zobaczenia na piłkarskim szlaku! ⚽️✋?