III liga: Zwyciężamy Dębno w sparingu

W sobotnim meczu kontrolnym wygrywamy 4:0 z IV-ligowym Dębem Dębno, strzelając po dwa gole w każdej części meczu.

Pierwsza bramka padła po strzale zawodnika testowanego po rzucie rożnym, natomiast niespełna pięć minut przed przerwą podwyższył po trójkowej akcji Dziąbek-Kapelusz-Kędziora ten ostatni.
Po zmianie stron fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego w okienko bramki Dębu popisał się Patryk Baranowski, a wynik zawodów ustalił włączony na to spotkanie z kadry juniorów młodszych Uszakov.
W niedzielę Świtowcy wyjeżdżają na tygodniowe zgrupowanie do Olsztyna, gdzie w planie są m.in. gry kontrolne z tamtejszym Stomilem oraz Sokołem Ostróda.
ŚWIT SZCZECIN – DĄB DĘBNO 4:0 (2:0)
1:0 Zawodnik testowany 17’
2:0 Przemysław Kędziora
3:0 Patryk Baranowski 87’
4:0 Uszakov 89’
Świt: Szulc (46’ Matłoka) – testowany, testowany, Kuzko (46’ Baranowski), Dziąbek (46’ Kosiński), Hulisz (46’ Kamiński) – Białczyk (46’ Wojdak), Goździk (73’ Dziuniak), Kapelusz (75’ Uszakow), Synytsia (46’ Ładziak) – Kędziora (46’ Paczuk).