Akademia: Remontada Juniorów Młodszych

Niebywałej rzeczy dokonali w sobotę zawodnicy drużyny Juniorów Młodszych Świtu, którzy po pierwszej połowie przegrywali w Stargardzie z drużyną Błękitnych 0:2.

Podopieczni trenera Roberta Kaczorowskiego po zmianie stron odwrócili losy meczu, a zaczęło się od bramki Huberta Gołuchowskiego zaraz po przerwie, który dobił uderzenie kolegi z 11 metra. Po nieco ponad godzinie gry bramkę po dośrodkowaniu Michała Kosińskiego zdobył Szymon Porzuczek, a kilka minut później Dawid Pliszka zdobył trzeciego gola, kiedy to wykorzystał prostopadłe podanie Filipa Białobrzeskiego i ustalił tym samym wynik zawodów.
Brawo chłopaki za walkę i determinację! Jedziemy dalej!! ???
BŁĘKITNI STARGARD – ŚWIT SZCZECIN 2:3(2:0)
2:1 Hubert Gołuchowski 48’
2:2 Szymon Porzuczek 62’
2:3 Dawid Pliszka 68’
Świt: Bruger – Gładysz, Gralak, Karwecki, Porzuczek – Szubała, Kosiński, Białobrzeski, Bielawski – Gołuchowski, Łozicki.
Rezerwowi: Piec, Trzeba, Zawidzki, Pliszka, Borkiewicz, Skobel, Odolczyk.