III liga: „Pan K” w Świcie

Mamy dla Państwa rozwiązanie zagadki z tajemniczym „Panem K.”… ? Jest nim nie kto inny jak 24-letni środkowy pomocnik Jędrzej Kujawa, który związał się ze Świtem Szczecin 2-letnim kontraktem.

Jędrzej Kujawa pomimo wciąż młodego wieku rozegrał dotąd 139 spotkań na poziomie 3 ligi, w których zdobył 18 bramek oraz 4 mecze w Pucharze Polski gdzie trafił do bramki Radomiaka Radom. Ostatnio pomocnik występował w Unii Janikowo, w której rozegrał 14 spotkań i zdobył 4 bramki i gdzie był jednym z liderów zespołu. Wcześniej przez wiele sezonów był związany z Polonią Środa Wielkopolska oraz rezerwami szczecińskiej Pogoni.
Liczymy, że Jędrek będzie solidnym wzmocnieniem naszej linii pomocy i jeszcze bardziej podniesie rywalizację w środku pola. Bez wątpienia posiada wysokie umiejętności piłkarskie, ale tylko od niego zależy czy przełoży je na boisko. Życzę jemu żeby właśnie tak było – powiedział o transferze trener Świtu, Mariusz Kuras.
Jędrzej witamy w północnym Szczecinie i życzymy Ci samych udanych występów, oraz aby Twoja gra radowała kibiców Świtu. Powodzenia! ??