III liga: Gracjan Goździk w Skolwinie

Mamy dla Was letni transfer numer 2 i to JAKI…! Od nowego sezonu zawodnikiem Świtu Szczecin zostaje 26-letni ofensywny pomocnik Gracjan Goździk, który związał się z Dumą Skolwina 2-letnim kontraktem.

Popularny „Goździu” urodził się w pierwszej stolicy Polski i jak dotąd reprezentował barwy miejscowego Mieszka, Warty Poznań (w II i III lidze) oraz w ostatnich trzech sezonach Unii Janikowo. W drużynie Dumy Kujaw rozegrał 81 spotkań ligowych, w których 25-krotnie wpisał się na listę strzelców, z czego aż 11 w ostatnim sezonie!
Gracjan to kolejny po Przemku Kędziorze zawodnik, który dołącza do nas z Unii Janikowo. Oprócz bardzo dobrych liczb jego atutem są bez dwóch zdań predyspozycje do gry kombinacyjnej oraz świetne prowadzenie piłki, które sprawia że ciężko mu ją odebrać. Jestem przekonany, że pod wodzą trenera Mariusza Kurasa będzie jednym z liderów zespołu Świtu – powiedział o transferze Szymon Kufel, dyrektor sportowy Świtu.
Gracjan witaj przy Stołczyńskiej 100❗️ Życzymy Ci oczywiście masy zdrowia oraz aby omijały Cię kontuzje, a także abyś wspólnie z innymi Świtowcami stworzył zespół, który będzie w stanie na boisku przenosić góry! ⚽️⛰??