III liga: Przemysław Kędziora graczem Świtu

Dzisiaj mamy dla Państwa pierwszy letni transfer, którym jest prawdziwa bomba!!! Szeregi Świtowców wzmocni od nowego sezonu napastnik Przemysław Kędziora!!!

Czołowy snajper rozgrywek III ligi, który przez ostatnie sezony występował w Unii Janikowo związał się z Dumą Skolwina 2-letnim kontraktem. Napastnik w minionym sezonie zdobył dla swojego klubu 16 bramek, a w ostatnich 3 sezonach rozegrał łącznie dla Dumy Kujaw 80 spotkań ligowych, w których 42 razy pokonywał bramkarzy drużyn rywali. Zawodnikiem po rywalizacji w Pucharze Polski w sezonie 2020/21 gdzie Janikowianie wyeliminowali Zagłębie Sosnowiec (1 liga), mocno zainteresowany był Łódzki Klub Sportowy, ale ten ostatecznie pozostał w Janikowie.
Bardzo cieszę się, że Przemek dołącza do Świtu i od nowego sezonu będzie przywdziewał błękitno-białego pasiaka. Jestem przekonany, że dzięki temu transferowi wzrośnie rywalizacja w zespole, a co za tym idzie również jakość naszej gry ofensywnej. Nie muszę dodawać, że bardzo liczymy na jego bramki – powiedział o transferze Szymon Kufel, dyrektor sportowy Świtu.
Przemek witamy zatem na Północy Szczecina i życzymy Ci wiele zdrowia oraz samych udanych występów w barwach Świtu!