III liga: Zasłużona porażka w Kleczewie

Świtowcy po słabej grze przegrali z Sokołem Kleczew i raczej mogą już zapomnieć o walce o miejsce w czołówce w 3 lidze.

Nasi zawodnicy zagrali chyba najsłabszy swój mecz w tej rundzie. Sokół w zasadzie przez całe spotkanie narzucił swoje warunki, choć pierwsza bramka dla gospodarzy padła dopiero w 34 minucie i to z rzutu karnego po faulu Marka Szulca.

Kwadrans po przerwie po własnym błędzie tracimy drugą z bramek, by z kolei w ostatnim kwadransie stracić kolejną po golu samobójczym Jakuba Białczyka.

Świtowcy w Kleczewie zagrali bez kilku zawodników. Z różnych powodów nie zagrali Kapelusz, Mach, Synytsia i Ishizuka.

Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na mecz kończący rundę wiosenną w Skolwinie z Olimpią Grudziądz (sobota 18.07, godz. 17:00).

Sokół Kleczew – Świt Szczecin 3:0 (1:0)

Świt: Szulc – Potoczny (89′ Hołod), Baranowski, Kuzko, Kisły – Siwiec (66′ Emche), Ładziak, Białczyk, Krawiec (kpt.), Wojdak – Nagórski (75′ Mihułka)