„Stadion dla Północy” rusza z kopyta. SIM ogłosił przetarg na projekt.

Szanowni Państwo, niezmiernie miło poinformować nam, że w Biuletynie Informacji Publicznej spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie opublikowała ostatniego dnia stycznia ogłoszenie o postępowaniu przetargowym pod nazwą:

„Wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego wraz z przedmiarem i kosztorysem robót dla zadania pn.: Budowa budynku biurowo-szatniowego z zagospodarowaniem terenu na terenie obiektu sportowego Skolwin przy ulicy Stołczyńskiej 104 w Szczecinie”.

Oferty można składać do 14 lutego bieżącego roku i oznacza to w praktyce, że już wkrótce możemy poznać firmę, która opracuje projekt nowego stadionu wraz z pozwoleniem na budowę i będzie można wbijać pierwszą łopatę .

Jest to kolejny krok milowy przybliżający nas do realizacji upragnionego stadionu w północnym Szczecinie, na który tak bardzo wszyscy czekamy. Obiekt ten jest tu bardzo potrzebny, o czym chyba nie muszę nikogo przekonywać. Czujemy ogromne wsparcie ze strony Pani Przewodniczącej Rady Miasta Renaty Łażewskiej i cieszymy się że projekt będzie prowadziła i nadzorowała spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie, która jest profesjonalną instytucją, wyspecjalizowaną w tego typu przedsięwzięciach. Trzymamy kciuki za szybkie i sprawne rozstrzygnięcie przetargu – powiedział o przełomowym przetargu prezes Świtu, Paweł Adamczak.

Przechodzimy zatem od słów do czynów Jednocześnie zachęcamy wszystkie zainteresowane firmy do składania ofert w przetargu.