III liga: W poniedziałek start przygotowań

W najbliższy poniedziałek do treningów po przerwie wracają piłkarze skolwińskiego Świtu. Podopieczni Andrzeja Tychowskiego i Artura Malińskiego rozpoczną zajęcia od treningu na boisku w hali balonowej. Następnie będą korzystać także z innych szczecińskich obiektów, w tym boisk ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Kresowej oraz Witkiewicza.

Piłkarze Dumy Skolwina w pierwszym tygodniu przygotowań do wznowienia rozgrywek 3 Ligi odbędą pięć jednostek treningowych, a tydzień zakończą meczem sparingowym z wymagającym rywalem, bo z wiceliderem 2 Ligi – MKS Chojniczanka 1930 Chojnice.

Spotkanie z zespołem z Pomorza, walczącym o powrót do Fortuna 1 ligi zaplanowano na sobotę na godzinę 14.00 i odbędzie się ono na boisku w Ustroniu Morskim. Wszystkich kibiców głodnych piłkarskich emocji już teraz zapraszamy!

Ponadto na początku lutego planowane jest zgrupowanie w jednej z nadmorskich miejscowości, lecz szczegóły wyjazdu są jeszcze w trakcie ustalania. Świtowcy rozegrają również szereg gier kontrolnych, których harmonogram wkrótce opublikujemy.