Klubowe podsumowanie sezonu żeglarskiego 2021

Sezon żeglarski już za nami. Sprzęt pływający wyciągnięty z wody na zasłużony odpoczynek. Przyda się trochę wolnego po tak intensywnym sezonie w naszym wykonaniu. Jak co roku, zima to dla nas czas intensywnych przemyśleń i podsumowań tego co się wydarzyło, co wspólnie sportowo osiągnęliśmy w 2021 roku. A udało się dużo!

Niezmiennie od kilku lat przyświeca nam cel popularyzacji żeglarstwa na Północy Szczecina oraz w całym Szczecinie. Z roku na rok, udaje się zarażać pasją do tej dyscypliny coraz więcej osób. Dla wielu są to pierwsze spotkania ze sportami wodnymi (ale…. często okazuje się, że nie ostatnie ?). Kolejny sezon 2021 pokazuje, że żeglarstwo to piękny sport i my Świtowcy go uwielbiamy! Jest nas coraz więcej i zaczynamy odnosić sukcesy sportowe w rywalizacji o medale Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych!
Za miniony sezon podziękowania kierujemy w szczególności do trenera Tomasza Franczaka oraz komandora przystani Janusza Skweresa oraz naszego wieloletniego Sponsora – Polskiej Żeglugi Morskiej ?⬇?