Nabór do szkoły średniej – zostań częścią naszego projektu i zagraj na szczeblu centralnym!!!

Klub Sportowy Świt Szczecin wraz z XVIII Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie pragnie zaprosić zawodników z roczników 2007/2008, którzy obecnie uczęszczają do 8 klasy szkoły podstawowej na dzień otwarty, który odbędzie się dnia 21.01.2022 r.

W trakcie tego dnia odbędą się dwa treningi na nowych obiektach przy ul. Kresowej w Szczecinie oraz spotkanie w Liceum, na którym zainteresowani zawodnicy będą mogli zapoznać się z ofertą szkoły na rok szkolny 2022/2023.
Chcemy, żeby potencjalni kandydaci, którzy myślą o wyborze klasy sportowej o profilu piłka nożna i być może chcą grać w Naszym Klubie mogli zobaczyć i przekonać się jak funkcjonujemy na co dzień. Myślę, że tego typu inicjatywy są potrzebne i pomagają podjąć dojrzałą decyzję młodym zawodnikom i ich rodzicom – powiedział Mariusz Pikuła, koordynator szkolenia KS Świt.
Wszyscy zawodnicy, którzy są zainteresowani i chcą wziąć udział w tym wydarzeniu, proszeni są o wysłanie maila na adres: nabor.switskolwin@o2.pl. W treści maila powinno znajdować się imię i nazwisko kandydata, rocznik oraz numer telefonu.
Więcej informacji odnośnie naboru udzieli trener koordynator Mariusz Pikuła tel. 668419883 oraz trener juniorów Robert Kaczorowski tel. 602437766.
Serdecznie zapraszamy!!!