Świtowska rodzina coraz większa

Dzięki obustronnemu porozumieniu firma ERDA INVEST należąca do Damiana Ciesielskiego dołącza do naszej Świtowej rodziny jako Sponsor i Członek Biznesowej Dumy Skolwina. Bardzo się cieszymy, że tak profesjonalna i oddana sprawie firma dołączyła do nas z własnej inicjatywy, oraz że już przy pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że gramy do jednej bramki!

Nasz Partner ma ponad 35-letnie doświadczenie w branży posadzek żywicznych i przemysłowych co pozwala im na tworzenie szerokiej gamy posadzek żywicznych przemysłowych oraz dekoracyjnych o różnorodnych, dostosowanych do potrzeb klienta właściwościach, o praktycznie nieograniczonej palecie kolorów i wzorów.

Przy okazji podpisania umowy sponsorskiej mieliśmy okazję zadać właścicielowi firmy ERDA INVEST Panu Damianowi Ciesielskiemu kilka pytań :
– W jakich okolicznościach pierwszy raz usłyszał Pan o dumie Skolwina i zakiełkowała myśl o podjęciu współpracy z klubem?

Odp: O klubie usłyszałem od znajomych z biznesowego podwórka, głównie chwalili organizację oraz poziom sportowy jak na III-cio ligowe rozgrywki. Po pierwszej rozmowie z Prezesem Pawłem Adamczakiem i Dyrektorem sportowym Szymonem Kuflem wiedziałem, że to miejsce dla mnie i że projekt mimo tak rozwiniętej i skutecznej organizacji jest na początku swojej drogi na szczyt.

– Miło nam to słyszeć. Jeśli mogę zapytać, na jakie najlepsze czy też najważniejsze rzeczy w klubie zwrócił Pan uwagę?
Odp:  Myślę, że ważnymi argumentami był fakt budowy stadionu z prawdziwego zdarzenia, poziom sportowy całego zespołu, budowa krytego nowoczesnego obiektu sportowego, jak to dumnie się nazywa „balona”. Choć najbardziej moją uwagę przykuł fakt, że opinie i stereotypy o tej części Szczecina nijak się mają do tego co tutaj zobaczyłem na własne oczy.

– Miał Pan doświadczenie w tego typu współpracach wcześniej?
Odp: W kwestii współpracy nie, ale od dłuższego czasu jestem kibicem i obserwuję niemiecką drużynę Herta Berlin, która można śmiało powiedzieć w budowaniu swojej pozycji miała podobną historię jaką zaczyna Świt Skolwin i w tym widziałem duże podobieństwo.

Czy poleciłby Pan innym współpracę z naszym Klubem?
Odp: Z czystym sumieniem tak, tak samo jak polecam inne zaprzyjaźnione firmy, które rzetelnie i uczciwie wykonują swoją pracę, czym dają przykład innym na około.

– Kolejny raz miło słyszeć słowa uznania. Nie pozostając dłużnym chciałbym poprosić o krótkie opisanie działania Pana firmy którą też oczywiście z czystym sumieniem bardzo mocno  polecamy.

Odp <śmiech> również dziękuję. Zacznę od tego, że zanim powstała nazwa Erda Invest, to firma nosiła nazwę PATOKA, która działała na rynku posadzek żywicznych i przemysłowych ponad 35 lat. Została założona przez mojego dziadka Kazimierza Patokę. Jesteśmy najdłużej istniejącą firmą zajmującą się wykonywaniem posadzek żywicznych na rynku. Postanowiłem przejąć firmę chcąc kultywować rodzinne biznesowe tradycje. W kadrze zarządzającej firmy są też założyciele firmy Klimstat, jednej z najdłużej działających na rynku firm, świadczących usługi w dziedzinie klimatyzacji i chłodnictwa.
– Dziękuję za rozmowę.
Odp: Dziękuję.

Więcej na :

http://www.erdainvest.pl/

https://www.facebook.com/posadzkizywiczneszczecin