Juniorzy: Zwycięstwo i porażka

Drugą serie gier sezonu 2021/22 rozegrały w miniony weekend także drużyny Juniorów Starszych oraz Młodszych Świtu. Juniorzy starsi rozbili aż 8:0 Kotwicę Kołobrzeg, natomiast zespół Juniorów młodszych musiał uznać wyższość MKP przegrywając w Szczecinku 7:4.

Starsza grupa młodzieży zrzeszona w naszym klubie szybko rozpoczęła strzelanie w meczu z Kotwicą, bo już w 1 minucie meczu do bramki rywali trafił Damian Hołod po dograniu Wojciecha Kołodziejskiego. Do przerwy nasi zawodnicy strzelili jeszcze 5 bramek, a po zmianie stron dołożyli kolejne dwie i spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Dumy Skolwina aż 8:0.
Myślę, że nasza gra mogła się podobać. Cieszę się, że znów udało się zdobyć dużą ilość bramek po składnych akcjach. Widać duży entuzjazm i radość zawodników z gry, co bardzo mnie cieszy jako trenera – podsumował spotkanie Robert Kaczorowski.
WLJS: ŚWIT SZCZECIN – KOTWICA KOŁOBRZEG 8:0(6:0)
⚽️⚽️ Zdrojewski 34’, 43’
⚽️ Hołod 1’
⚽️ Tucholski 6’
⚽️ Pawełczak 15’
⚽️ Bejger 38’
⚽️ Woroniak 78’
⚽️ Krysiak 85’
Świt: Jankowski – Chabrowski ©️, Małecki, Bejger, Siwiec, Pawełczak, Sacha, Kołodziejski, Tucholski, Hołod, Zdrojewski.
Rezerwowi: Woroniak, Drwal, Prostak, Krysiak.
Z kolei w Szczecinku nasz zespół Juniorów Młodszych strzelił 4 bramki, a mimo to zaznał goryczy porażki. Niestety, ale Świtowcy w tym spotkaniu robili katastrofalne błędy indywidualne w grze defensywnej prezentując kolejne gole rywalom.
To nie był nasz najlepszy dzień. Strzelamy 4 gole na wyjeździe, a mimo to przegrywamy po koszmarnych błędach. Dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie, by po chwili łatwo oddać je rywalom. Jesteśmy bardzo źli na siebie po tym meczu – powiedział na gorąco trener Robert Kaczorowski.
WLJM: MKP SZCZECINEK – ŚWIT SZCZECIN 7:4(3:3)
⚽️ Michał Chromik 2’
⚽️ Alan Kosiński 28’
⚽️ Bartosz Trzciński 42’
⚽️ Jakub Ratajczak 81’
Świt: Piec – Dusza, Białoń, Trzciński ©️, Kosiński, Lisiński, Wiśniewski, Gralak, Chromik , Bielawski, Budny.
Rezerwowi: Gładysz, Jarczak, Baranowski, Zajączkowski , Ratajczak.