Obóz juniorów młodszych we Wronkach

W mijającym tygodniu Juniorzy Świtu przebywali na zgrupowaniu we Wronkach w hotelu Olympic. Zespół przygotowywał się do rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów.

Nasi zawodnicy trenowali podczas zgrupowania dwa razy dziennie oraz rozegrali spotkania towarzyskie z zespołem Błękitnych Wronki.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu, w którym w przeszłości gościła kadra narodowa. Po raz kolejny mamy zapewnione komfortowe warunki do pracy. Trenujemy na boiskach akademii Lecha w Popowie, na które dowozi nas autokar. Przed i po każdym treningu możemy korzystać z sali multimedialnej, gdzie przeprowadzone są odprawy i zajęcia teoretyczne. Po treningach korzystamy z odnowy biologicznej w hotelowym SPA. Z pewnością nie jest to nasz ostatni pobyt w tym miejscu – podsumował zgrupowanie trener zespołu Robert Kaczorowski.

Na zakończenie obozu odbył się też tradycyjny „chrzest” nowych zawodników, którzy dołączyli do drużyny i podczas którego było wiele śmiechu i zabawy. Ciekawym doświadczeniem był także mecz 2 ligi pomiędzy rezerwami Lecha, a wielokrotnym mistrzem Polski Ruchem Chorzów, który Świtowcy obejrzeli na żywo z wysokości trybun stadionu we Wronkach.