Liga Przedszkolaka – I edycja już za nami

Od wiosny tego roku rozpoczęliśmy program szkolenia dla przedszkolaków. Nasi najmłodsi zawodnicy i zawodniczki spotykali się raz w tygodniu na godzinnych zajęciach, gdzie pod okiem trenera Roberta Kaczorowskiego ćwiczyli głównie poprzez dobrą zabawę. Przez grupę przewinęło się ponad 20 dzieci z północnych osiedli Szczecina.

Jak podkreśla Prezes klubu Paweł Adamczak: „zajęcia miały charakter pilotażowy, a od września grupa ma już spotykać się częściej. Wówczas będzie trenować pod balonem, który stoi już na obiekcie przy Stołczyńskiej„.

Zajęcia dla przedszkolaków to przede wszystkim dobra zabawa i aktywna forma spędzania wolnego czasu. Dzieci uwielbiają dobra zabawę z nutką rywalizacji dzięki czemu chętnie stawiały się na zajęciach. Rodzice dopingowali i zagrzewali do treningu swoje pociechy przez co bawiliśmy się świetnie.

Wymyśliliśmy nawet wspólny okrzyk, którym kończyliśmy każde zajęcia. Treningi zakończyły się pod koniec czerwca, ale dzieciaki już pytały kiedy spotkamy się po wakacjach – podsumował trener Kaczorowski.

Wszystkich chętnych przedszkolaków, którzy chcą dołączyć do Naszej grupy zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na pewno będą podane informacje odnośnie wznowienia treningów.