Nowy stadion na Północy – niebawem zakończenie I etapu przebudowy

Dawno nie graliśmy na obiekcie w Skolwinie, ale to nie znaczy, że nie śledzimy przebudowy stadionu przy Stołczyńskiej 100…

W ostatnich dniach drogi dojazdowe do nowej hali z zadaszeniem pneumatycznym doczekały się ułożenia nawierzchni wierzchniej oraz pojawiły się lampy oświetleniowe.

Pracę przy pierwszym etapie przebudowy stadionu Świtu zmierzają ku końcowi i liczę, że po zniesieniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa nasi młodzi zawodnicy będą mogli już powrócić do treningów z wykorzystaniem nowej infrastruktury sportowej. Jest to bardzo ważny element związany z dalszym rozwojem Klubu, ale myślę, że na tym nie poprzestaniemy, bo sercem całej przebudowy obiektu będzie trybuna wraz z zapleczem socjalnym zrealizowana w ramach etapu nr 2, który ma się wkrótce rozpocząć – podsumował postępy inwestycji prezes Świtu, Paweł Adamczak.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Państwa zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 611 555 i zapisywania swoich dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia w ramach projektu ŚWITOWCY KIDS.