III liga: Jacek Chyła w zarządzie Świtu

Z dniem 15 stycznia bieżącego roku do zarządu Klubu Sportowego Świt Szczecin dołączył wieloletni trener pracujący w sztabie Dumy Skolwina – Jacek Chyła.

Były bramkarz m.in. Widzewa Łódź będzie oczywiście nadal czuwał nad dobrą formą bramkarzy, jednak w związku z ciągle zwiększającą się ilością obowiązków w naszym Klubie Jacek Chyła będzie odpowiedzialny także za sprawy organizacyjno-sportowe przy pierwszym zespole Świtu.

Jacek przez lata spędzone przy Stołczyńskiej 100 stał się już naturalnie integralną częścią naszego Klubu. Podczas swojej pracy na jego rzecz wykazał się dużym zaangażowaniem, lojalnością i charakterem, dlatego też cieszę się, że zdecydował się przyjąć naszą propozycję wejścia do zarządu klubu – podsumował prezes Paweł Adamczak.

Oczywiście Jackowi Chyle życzymy wielu sukcesów w nowej roli, ale także ciągłego podnoszenia poziomu sportowego jego podopiecznych strzegących dostępu do bramki Dumy Skolwina!