Świąteczny prezent dla naszych fanów – Adam Nagórski na dłużej w Świcie

Miło nam poinformować, że Klub Sportowy Świt Szczecin ustalił warunki nowego kontraktu z Adamem Nagórskim, czyli czołowym napastnikiem Dumy Skolwina. Umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2023 roku.

#AN10 w obecnym sezonie zdobył dla Świtu jak dotąd 7 goli oraz z bardzo dobrej strony pokazał się w pojedynku pucharowym na tle ekstraklasowej Cracovii, gdzie toczył zacięte pojedynki z obrońcami „Pasów”. Snajper dołączył do Świtu na początku 2018 roku, a wcześniej był przez wiele sezonów czołowym strzelcem Vinety Wolin. Na przestrzeni ostatnich 3 lat Adam zdobył dla Świtu łącznie 42 bramki w rozgrywkach III ligi i miał znaczący udział w osiągnięciach drużyny z północnego Szczecina.

Adam to jeden z filarów drużyny Świtu i nie ukrywam, że bardzo liczymy na jego bramki, ale też na dobrą grę. Jest zawodnikiem zżytym z Klubem oraz piłkarzem bardzo charakternym, który nigdy nie odpuszcza i takich zawodników bardzo szanujemy. Osobiście uważam, że pod wodzą trenera Tychowskiego stał się piłkarzem bardziej uniwersalnym i mamy wszyscy nadzieję, że to również będzie procentować z korzyścią dla drużyny w nadchodzących meczach – powiedział dyrektor sportowy, Szymon Kufel.

Pozyskaniem napastnika zainteresowanych było kilka innych klubów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że Adam zdecydował się grać dalej dla drużyny z północy Szczecina. Natomiast dla wszystkich sympatyków Świtu jest to swojego rodzaju prezent przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia!