WLM: Świtowcy ponownie punktują

Zawodnicy trenera Andrzeja Gawrona w sobotę rozegrali kolejny mecz ligowy, w którym zremisowali na wyjeździe 2:2 z drużyną UKS Energetyk Junior Gryfino.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy po kwadransie gry prowadzili z Młodzikami ze Skolwina 2:0. Jednak z każdą kolejną minutą nasi zawodnicy, co raz to bardziej zaczęli zagrażać bramce rywali. Mimo to przed przerwą nie udało się zdobyć choćby bramki kontaktowej.
Początek drugiej połowy był wyrównany i oba zespoły miały swoje okazje do zdobyci goli. Kwadrans po przerwie starania młodych Świtowców zostały nagrodzone, kiedy to Andrzej Buchowski zdobył pierwszego gola dla przyjezdnych. Następnie Skolwinianie śmielej zaatakowali i stworzyli kilka kolejnych okazji strzeleckich. W końcu na 3 minuty przed końcem spotkania do wyrównania doprowadził Patryk Rajczyk. Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 2 minuty, w których Błażej Buchowski mógł dać młodym Świtowcom zwycięstwo. Niestety stało się inaczej i pozostał niedosyt, bo zwycięstwo było w zasięgu.
Warto jednak kolejny raz pochwalić Młodzików za determinację, charakter i skuteczne odrabianie strat. Brawo!!!

ENERGETYK GRYFINO – ŚWIT 2:2