FPP: Rekordowa oglądalność

Sobotni mecz Świtu z Cracovią w aplikacji IPLA obejrzało ponad 5️⃣8️⃣,0️⃣0️⃣0️⃣ widzów!!! Jest to absolutny rekord jeżeli chodzi o mecze z udziałem Świtowców!!!

Komentowania pojedynku podjęli się Gracjan Broda wspólnie z Arturem Echaustem i mimo że część kibiców „Pasów” zarzucała im stronniczość ?? to wyszło to kolejny raz świetnie i to na dużo większą skalę❗️?
Z uwagi na obostrzenia pandemiczne nie było możliwości obejrzenia tego pojedynku na żywo z wysokości trybun, czego bardzo żałujemy, ale część z najwierniejszych sympatyków klubu z północnego Szczecina skorzystała tego dnia z pobliskiej skarpy na terenie po byłej fabryce papieru. Dzięki, że byliście z nami❗️??
Dla nas ten fakt dowodzi jednego, budowa trybuny z zapleczem w Skolwinie to konieczność, bo pandemia w końcu się skończy, a zapotrzebowanie na mecze z udziałem Świtu cały czas rośnie! A w XXI wieku warunki dla kibiców (ze zdjęcia) zwyczajnie nie przystoją…
Podkreślał to także trener gości Michał Probierz: Fajnie gracie, macie fajny zespół i widać że się rozwijacie, ale budowa trybuny powinna być dla Was kolejnym celem. Dziękuję za dzisiejszy mecz i życzę Wam powodzenia w walce o II ligę.