Plan Skolwin Port 3 przegłosowany

Podczas wczorajszej XXII zwyczajnej sesji Rady Miasta Szczecina prowadzonej przez przewodniczącą Rady Miasta Renatę Łażewską przegłosowano i przyjęto trzy nowe plany zagospodarowania przestrzennego, w tym najbardziej nas interesujący Skolwin Port 3.

Jest to o tyle istotny fakt, dla naszego Klubu ponieważ wiąże się ze zmianą funkcji działek, na których zaplanowano budowę nowej trybuny wraz z zapleczem socjalnym, co formalnie umożliwia projektowanie i budowę tak długo wyczekiwanej inwestycji przez wszystkich sympatyków Dumy Skolwina.

Jest to kolejny milowy krok w poprawie infrastruktury w północnym Szczecinie, który wkrótce zaowocuje ważnymi inwestycjami z punktu widzenia mieszkańców oraz przedsiębiorców z tej części miasta. Ogromne podziękowania należą się prezesowi Lokalnej Organizacji Gospodarczej – Andrzejowi Mączce oraz pani Przewodniczącej Rady Miasta Renacie Łażewskiej, których zaangażowanie i determinacja doprowadziły do pozytywnego rozstrzygnięcia tej sprawy. Krok po kroku nasze marzenia się urzeczywistniają. Choć czeka nas jeszcze sporo pracy to dotychczasowa dobra współpraca klubu z włodarzami naszego miasta pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość i mieć nadzieje, że kolejne etapy tego projektu będą już wkrótce realizowane – podsumował zatwierdzenie nowego planu prezes Świtu – Paweł Adamczak.