III liga: Adrian Bajkiewicz Świtowcem

Z przyjemnością informujemy, że nowym zawodnikiem Dumy Skolwina został 19-letni Adrian Bajkiewicz, który związał się z naszym klubem 2-letnią umową.

Adrian pochodzi ze Szczecina, a ostatnio występował w drugim zespole Rakowa Częstochowa. Wcześniej był zawodnikiem FASE Szczecin oraz grał z powodzeniem w młodzieżowych zespołach Pogoni. Zawodnik zagrał już w kilku grach kontrolnych i zyskał uznanie sztabu szkoleniowego. Całkiem dobrze wyglądał również podczas wczorajszego meczu sparingowego z Wartą Gorzów. Młody piłkarz będzie rywalizował o miejsce w zespole trenera Andrzeja Tychowskiego na boku obrony bądź na skrzydle.

Adrian to bardzo perspektywiczny i ciekawy zawodnik. Mam nieodparte wrażenie, że ma jeszcze sporo do udowodnienia. Cieszymy się, że kolejny utalentowany zawodnik z regionu dołączył do projektu pod nazwą „Świt Szczecin”. Co prawda jeszcze nie może występować w spotkaniach pucharowych, ale już wkrótce ruszają rozgrywki ligowe i tam będzie mógł już udowadniać, że warto było na niego postawić – powiedział o transferze zawodnika, Szymon Kufel, dyrektor sportowy Świtu.

Adrian witamy Cię w północnym Szczecinie i życzymy Ci samych udanych występów oraz, aby dopisywało Ci zdrowie i omijały kontuzje!