III liga: Karuzela transferowa ruszyła

Nasz drugi bramkarz Szymon Czajor przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do angielskiego klubu Fleetwood, grającego w League One, czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym w ojczyźnie futbolu!

Utalentowany bramkarz Szymon Czajor przyszedł do nas niedawno z Zagłębia Lubin i po rundzie jesiennej, w której choć był zmiennikiem Przemysława Matłoki, otrzymał atrakcyjną propozycję z Fleetwood. Będzie miał możliwość występowania przeciwko takim zespołom jak Ipswich Town, Bolton, Portsmouth, Coventry czy Bristol Rovers, więc postanowiliśmy zgodzić się na jego odejście – powiedział Szymon Kufel. – Prawdopodobnie rozstaniemy się też z innym bramkarzem, Oskarem Rechtziegelem, który po wypożyczeniu do Chemika Police, chciałby pozostać w Policach na stałe. Do Kluczevii Stargard powraca zaś skrzydłowy Piotr Surma. Na testy zapraszamy zaś 23-letniego bramkarza Adriana Woźniaka z występującego w Klasie Okręgowej Prawobrzeża Świnoujście, który jesienią bardzo dobrze prezentował się w meczach ligowych i pucharowych. Z Chemika Police chcielibyśmy pozyskać Macieja Morozę, którego bardzo dobrze zna nasz trener Andrzej Tychowski. Poszukujemy też wzmocnień do drugiej linii, ale o transferach do klubu będziemy jeszcze Państwa informować.

Szymon dziękujemy za grę na Północy Szczecina i wywieranie ciągłej presji na Przemku Matłoce. Życzymy Ci powodzenia w nowym klubie i z uwagą będziemy śledzić Twoje występy.