Podziękowania dla sponsorów i osób wspierających organizację meczu derbowego z Kotwicą

Zarząd Klubu Sportowego Świt składa serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom oraz rodzicom za wsparcie finansowe, rzeczowe i pracę społeczną przy organizacji meczu derbowego z Kotwicą Kołobrzeg.

Chcielibyśmy podziękować sponsorom naszego klubu, bez których ciężko byłoby nam zorganizować wszystkie atrakcje, a w szczególności dla najmłodszych mieszkańców Północnego Szczecina. Cieszymy się, że jesteście z nami i wspieracie klub w naszej działalności.

Efektem tej współpracy jest udział w imprezie kilkuset uczestników oraz kolejne wygrane naszej Dumy Dzielnicy.

Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców tej części miasta.

Szczególne podziękowania należą się również rodzicom, dzięki którym mogliśmy obsłużyć naszą imprezę darmowymi kiełbaskami, za co serdecznie dziękujemy!!!

Zapraszamy wszystkich dotychczasowych sponsorów jak i nowych do współpracy przy kolejnych meczach z KKS-em Kalisz i Gwardią Koszalin.

Serdeczne podziękowania kierujemy do:

ZARZĄDU MORSKICH PORTÓW SZCZECIN i ŚWINOUJŚCIE SA
POLSKICH TERMINALI SA
MILEX SP. Z O.O.
KANCELARII PRAWNEJ KAROL OGONOWSKI

oraz

MARZENY i KRZYSZTOFA CHODUP
BARBARY KUBANEK
MONIKI ADAMCZAK
ANDŻELIKI NAZARUK – KALKOWSKIEJ
KRZYSZTOFA GOŁĘBIEWSKIEGO
WOJTKA SIEDLIKOWSKIEGO
NARZECZONYCH NASZYCH ZAWODNIKÓW (PAWŁA i MACIEJA): PAULINY i JULII
PARAFII PW CHRYSTUSA KRÓLA W SKOLWINIE
RENATY ŁAŻEWSKIEJ – NASZEJ RADNEJ i PRZEWODNICZĄCEJ RADY MIASTA