III liga: Łukasz Kopeć Świtowcem

20-letni pomocnik Łukasz Kopeć, który ostatni sezon spędził w III-ligowej Warcie Gorzów został nowym zawodnikiem Świtu Szczecin.

Dynamiczny skrzydłowy pochodzi z Ustki i jest wychowankiem miejscowego Jantara. W przeszłości reprezentował także barwy Gryfa Słupsk oraz wspomnianej Warty Gorzów, gdzie w minionym sezonie wystąpił w 32 spotkaniach ligowych. Łukasz zagrał także już w dwóch meczach sparingowych drużyny z północnego Szczecina, a w pojedynku z Falubazem Zielona Góra zdobył nawet bramkę na wagę zwycięstwa.

Cieszę się, że Łukasz dołączył do drużyny, ponieważ jestem przekonany, że podniesie on rywalizację na skrzydłach. Jest wartościowym graczem, który dodatkowo posiada także atut młodzieżowca. Jego innymi zaletami są szybkość, dynamika oraz niezłe warunki fizyczne, jak na młodego piłkarza – powiedział o transferze trener Andrzej Tychowski.

Łukasz my serdecznie witamy Cię w Północnym Szczecinie i życzymy Ci wielu udanych występów w barwach Świtu oraz aby dopisywało Ci zdrowie i omijały Cię kontuzje.