Adam Ładziak wraca na Stołczyńską

23-letni pomocnik Adam Ładziak po półrocznym wypożyczeniu do IV-ligowego Hutnika wraca do Świtu. Środkowy pomocnik, który należy do najbardziej uzdolnionych zawodników wywodzących się z północnego Szczecina i którego do seniorskiej piłki wprowadzał trener Tychowski powraca pod skrzydła tego szkoleniowca.

Cieszę się, że ponownie będę występował w błękitno-białym pasiaku. Moje odejście zimą, było podyktowane tylko tym, że priorytetem była dla mnie gra, a w tamtym czasie nie mogłem liczyć na zbyt wiele. Teraz powracam do Skolwina i zamierzam mocno powalczyć o swoje. Tym bardziej, że w Skolwinie od kilku lat budowany jest ciekawy projekt – skwitował swój powrót do Świtu, Adam Ładziak.

Adam wiosną należał do najlepszych zawodników całych rozgrywek, co potwierdza także fakt, że w swoim dotychczasowym klubie został uznany za najlepszego zawodnika rundy. Cieszymy się z powrotu popularnego „Gutka” do Świtu i liczymy, że dzięki temu rywalizacja w środku pola ponownie nabierze kolorytu – powiedział o transferze Szymon Kufel, dyrektor sportowy Świtu.