III liga: Remisowe derby Szczecina

Spotkanie przedostatniej kolejki zaczęło się od niewielkiej przewagi Świtowców, którzy jednak razili nieskutecznością. W 24 minucie w polu karnym portowców sfaulowany został Szymon Emche i sędzia podyktował jedenastkę.

Zanim jednak nasz najskuteczniejszy napastnik Nagórski podszedł do piłki, na trybunach pojawiła się niewielka trąba powietrzna, wzbijając kłęby piachu, co mocno wystraszyło niektórych kibiców. Nie przestraszył się jednak strzelec i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Po przerwie Świt chciał utrzymać skromne prowadzenie i tempo spotkania wyraźnie spadło, a Pogoń II uwierzyła w swoje siły i przystąpiła do ataków, które zwieńczone zostały golem Graczyka. Okazje dla Skolwinian mieli jeszcze Nagórski i Krawiec, ale derbowy pojedynek zakończył się ostatecznie polubownym podziałem punktów.

Pogoń II Szczecin – Świt Skolwin 1:1 (0:1)

0:1 Nagórski (24 karny)

1:1 Graczyk (77)

widzów: 300

Pogoń: Kusztan – Szcześniak, Kuzko, Marczuk, Pach, Cichoń, Graczyk, Chouwer (65 Łęgowski), Krzyżaniak, Rościszewski, Furst (75 Stolarczyk)
Świt: Rechtziegel – Kosacki, Mach, Bil, Nagel, Wyganowski (87 Kraśniewicz), Wojdak, Emche (67 Zieliński), O. Szczepanik (56 Peda), Krawiec, Nagórski